Форум ХабаровскаФорум Хабаровска
Место для общения жителей и гостей города Хабаровска.

5 страниц 1 2 3 4 5 Далее

Прікольні Анігдоти (на украинском)


ademarxxlСообщение



Город: --
Сообщений: 0
Темы пользователя
В Перу є вулкан з милозвучною назвою - Хуйнапутина (Huaynaputina). Який правильний, проукраiнський вулкан
5 августа 2010 15:24
ICQ: -- | Зарегистрирован: --

ChuprynaСообщение



Город: --
Сообщений: 0
Темы пользователя
Сидить батько в хаті і дивиться як його доросла дочка миє підлогу. І він питає у мареі. -А, скіки цє вже нашій дочкі років? - Скильки, скільки порахуй. - То я бачу що пора, той і питаю.
5 августа 2010 15:24
ICQ: -- | Зарегистрирован: --

viktoriabatsСообщение



Город: --
Сообщений: 0
Темы пользователя
ОСТОРОЖНО!!! ФГ "Білогірський сокіл" Афферисты !!! Долги по оплате услуг, директор прячется, не берет трубку. Не работайте с данной компанией.
Адрес: ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., БІЛОГІРСЬКИЙ Р-Н, СМТ БІЛОГІР'Я ВУЛ. ЛОМОНОСОВА БУД. 15А
Директор: КАЩУК АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
8 июня 2013 04:53
ICQ: -- | Зарегистрирован: --

СтранникСообщение



Город: --
Сообщений: 0
Темы пользователя



САМОСИРІТКА УКРАЇНСЬКА.

З циклу: "Невигадані розповіді".

Середньостатистична /по доходах/ громадянка України Одарка
СиротИна-Казанська знайшла в інтернеті давню шкільну подругу /30-ти літньої давнини останнього спілкування/ -десь в Тамбовській області Росії - і, в запалі радощів поновленного контакту, ТАК їй /подружці/ дохідливо-слізно і барвисто-хвилююче виклала тези, щодо свого сьогоденного, мовляв, незаздрісного тяжченного – у прогодь - життя на Україні, що й САМА повірила в те, про що НАПРИЧИТАЛА, а подруга / вчителька середньої школи з російської глибинки/ - конкретно розридалася, у близько до передінфарктного стані, та надіслала Сиротиній панічне повідомлення таке, як: "Валентинівна, а Валь! Протримайся всього доби з три-чотири! А я тобі, доки, щоб ви там з голоду не зкочурилися, - вишлю зараз же водночас доларів 300 на хліб чорний, а сама - до тебе днями терміново вилітаю, щоб ЕВАКУЮВАТИ в Росію."… Сім'я В.СиротИної З ХВИЛЮВАННЯМ чекає евакуації. МОЖЛИВА ХАЛЯВА! Усі напоготові.!

Володимир Озерянко
27 октября 2013 15:05
ICQ: -- | Зарегистрирован: --

AllaSmirnovaСообщение



Город: --
Сообщений: 0
Темы пользователя
Как много украиноязычных форумчан, однако :)
11 января 2016 02:47
ICQ: -- | Зарегистрирован: --
<< >>


Форум города Хабаровска © Khabara.Ru
Тематика форума может быть самой разнообразной, охватывая все сферы жизни города Хабаровска и Дальнего Востока.